Maximum Hizmet, Maximum Mutluluk


Hakkımızda

İnternetin günlük hayatımıza girmiş olmasıyla birlikte gelişen bu yeni ve modern dünyada çağa ayak uydurmak için yola çıkan.Sizlere hizmet sunmak ve yardımcı olabilmek için Maxcrowds olarak 2018 yılından beri faaliyetteyiz.


Yazılım ve tasarım sektorlerinin Web Tasarım,E-Ticaret,SEO Hizmeti,Sosyal Medya Yönetimi,Kurumsal Kimlik,Grafik Tasarım,Tanıtım Filmi ve 2D/3D Animasyon,Masaüstü ve Mobil Uygulama geliştirme,Özel yazılımlar ve İtibar Yönetimi gibi pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

Sunduğumuz Hizmetler

Web Tasarım

Firmanızı ulusal ve uluslar arası platformlarda temsil edebilecek, kontrol panelli , çok dilli , mobil uyumlu , goolge dostu web tasarım üretiyoruz.

E-Ticaret

E-ticaret sitesi açarak sanal mağazanızı oluşturuyoruz, Google reklamlarınızı hazırlıyoruz.

SEO Hizmeti

Anahtar kelimeler ile arama motorlarında bulunurluğu arttırmak ve üst sıralara çıkmak için yapılan işlemlerdir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya günümüzde en etkili reklam yolu. Sosyal medya da yoksanız işiniz zor. Sizin için sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik tasarımları; firmanızın logosu ,renkleri ve şirket içi, şirket dışı kullandığı her türlü materyal tasarımları ile firmanıza kurumsallık katıyoruz.

Grafik Tasarım

Logo, kartvizit, broşür, afiş, katalog, cepli dosya, banner, slider ve sosyal medya tasarımlarınızı da yapıyoruz.

Tanıtım Filmi ve 2D/3D Animasyon

Reklam ve Tanıtım Filmi firmanıza prestij katan , en anlaşılır, senaryo ile en çarpıcı ve akılda kalıcı olabilen bir reklam biçimidir.

Masaüstü ve Mobil Uygulama geliştirme

Mobil uygulamalar dünya da erişimin akıllı cihazlar ile sağlandığı en güncel teknolojik altyapıdır.

Özel yazılımlar

Firma ve kurumların tamamen ihtiyacına yönelik yazılımlar geliştiriyoruz. Dinamik ve esnek yapı anlayışı ile geliştirilmeye açık, kullanıcı dostu ve günümüz teknolojilerine uygun web tabanlı yazılımlar tercih ederek size özel yazılım çözümleri sunuyoruz.

İtibar Yönetimi

Markanızın veya firmanız hakkında internet ve sosyal platformlarda konuşulanların takip edilerek olumsuz yorumlara karşı hızlı aksiyon almasını sağlayarak marka imajınızı koruyor, online itibar yönetimi SEO – SEM , içerik optimizasyonu ve sosyal medya takibi ile başarısını sağlıyoruz.

İletişime Geç

İstek ve önerileriniz için hemen bizimle iletişime geçin.

Paketler

Maxcrowds

info@maxcrowds.com

+90 542 225 65 13